Лампи головного світла PULSO
Лампи головного світла PULSO має цоколь E84-HB3/HB4W завдяки чому є універсальною.
Діапазон напруги від 9 до 36 вольт дозволяє використовувати цю лампу в різних типах автомобілів, включаючи як легкові, так і вантажні. Яскравість у 2800 Lm забезпечує достатньо яскраве світло для безпечного та комфортного кермування. Температура кольору становить 6000 К, що робить світло ламп більш подібним до природнього, забезпечуючи комфортне освітлення дороги.
Колір світла - білий.
Термін роботи - до 30 000 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 32 В, 10 В, 12 В, 30 В, 36 В, 9 В, 18 В |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | HB4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | 2 лампи |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | PULSO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴






