
Лампи PULSO M5/H8/H9/H11/H16/LED-chips CSP/9-16v/2*70w/16000Lm/6500K ,stcr(M5 - H8/H9/H11/H16)
1 406 ₴
- Немає в наявності
- Код: M5 - H8/H9/H11/H16(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампи PULSO M5/H8/H9/H11/H16/LED-chips CSP/9-16v/2*70w/16000Lm/6500K (M5 - H8/H9/H11/H16)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 70 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 10 В, 9 В |
| Світловий потік | 16000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | H8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | 2 лампи |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | PULSO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 406 ₴



