
Набір головок 1/4", 17 предметів 4-13 мм., Alloid ,stcr(НГ-2017П)
831 ₴
792 ₴
- Готово до відправки
- Код: НГ-2017П(sc)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 672грн.
Маючи величезний досвід у роботі з професійним інструментом, компанія VITOL створила більше 10 років тому бренд ALLOID, спираючись на знання про потреби та запити своїх клієнтів.
Бажання відповідати сучасним вимогам і очікуванням клієнтів - це рушійна сила нашого бренду. Тому в 2023 році відбувся ребрендинг ALLOID, результатом якого стали підвищення якості продукту та зміцнення нашої позиції серед лідерів автоіндустрії України.
У наборі міститься 17 одиниць інструментів, які дозволяють виконувати більшість завдань в автомайстерні. У комплекті є все необхідне для ремонту — тріскачка на квадрат 1/4” та великій вибір головок різних розмірів.
Головки виготовлені з високоякісної легованої хромованадієвої сталі та мають трьошарове покриття. Інструмент здатний витримати великі навантаження та легко очищаються завдяки дзеркальному поліруванню поверхні.
Набір відрізняється компактністю - весь вміст зберігається в легкому та зручному чемодані, виготовленому з ударостійкого пластика.
Наразі інструмент ALLOID активно використовується майстрами на професійних СТО, у промисловості та виробництві, у будівництві та ремонті, а асортимент бренду налічує більш ніж 5000 найменувань універсального, автомобільного та будівельного інструменту.
Ми гарантуємо якість інструменту ALLOID, адже несемо повну відповідальність на всіх етапах виробництва – від розробки продукту до відвантаження клієнту. Придбавши універсальний набір інструментів ALLOID, Ви отримуєте впевненість у своєму виборі, підтверджену премією "Вибір споживача" і європейською якістю.
Товар отправляется согласно графику доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість в наборі | 17 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
- Ціна: 792 ₴











