
Тент автом HC11106 2XL Hatchback сірий Polyester 432х165х125 к.з/мв.дв ,stcr(HC11106 2XL)
1 251 ₴
1 192 ₴
- Готово до відправки
- Код: HC11106 2XL(sc)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 1010грн.
Тент автомобільний для хетчбек HC11106 2XL Hatchback
Тент для автомобіля виготовлений на сучасному обладнанні з використанням точних лекал від автовиробників. Тент підходить для автомобілів з максимальними габаритними розмірами 432х165х125 см. Матеріал для пошиття тентів використовується тільки з подвійним запасом міцності - поліестеру, рядки дворядні, посилені.
У тенті передбачені кишені для дзеркал і змійка для локального доступу до водійських дверей. Тент HC11106 2XL Hatchback поставляється в зручному мішку з зав'язкою, в якому зручно його переносити і зберігати.
Купуйте автомобільні тенти в нашому інтернет-магазині автотюнингу і інструменту з доставкою по всій Україні.
Товар отправляется согласно графику доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 432 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Хетчбек |
| Утеплений чохол | Ні |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 165 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина, см | 432 |
| Розмір тенту | XXL |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | VITOL |
| Ширина, см | 165 |
- Ціна: 1 192 ₴









