
Тент автом HC11106 XL Hatchback сірий Polyester 406х165х119 к.з/мв.дв ,stcr(HC11106 XL)
1 180 ₴
1 124 ₴
- Готово до відправки
- Код: HC11106 XL(sc)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 952грн.
Тент автомобільний HC11106 XL Hatchback
Тент HC11106 XL Hatchback для автомобілів хетчбек з розмірами не перевищують 406х165х119 см виконаний з міцного і щільного синтетичного матеріалу. Тент добре і надійно захищає від атмосферних опадів типу дощу або рясного снігу. HC11106 XL Hatchback захистить ваш салон від перегріву, завдяки чому значно подовжить життя приладової панелі.
Тент HC11106 XL Hatchback надійно фіксується на автомобілі завдяки гумці прошита по низу тенту. Є кишені для дзеркал і спеціальний відворот на змійці для швидкого доступу до водійських дверей.
Купуйте тенти автомобільні в нашому інтернет-магазині автотюнингу і інструменту, з доставкою по всій Україні.
Товар отправляется согласно графику доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 119 мм |
| Довжина | 406 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Хетчбек |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 165 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина, см | 406 |
| Розмір тенту | XL |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | VITOL |
| Ширина, см | 165 |
- Ціна: 1 124 ₴









